מרכז אקדמי לנוער אוהלו

המכללה האקדמית אוהלו לחינוך ממוקמת בקצרין ומהווה חלק משותפות גליליום. במסגרת גליליום מתקיימות תוכניות לפיתוח וחיזוק קהילות מורים במדעים וטכנולוגיה ומכללת אוהלו מהווה את הבית והממשק מול משרד החינוך והפסגות בעשייה זו. על תפיסת העבודה עם קהילות מורים ומורים ניתן לקרוא מטה. לפרטים על תוכניות ליווי וההכשרה למורים ניתן להכנס ללשונית "מורים ולבורנטים" באתר זה

מרחב לתמיכה, הכשרה וליווי קהילות מורים ומורים פרטנית

תפיסת הפעולה של גליליום עם קהילות מורים ואנשי חינוך

אנחנו מאמינים כי חלק מתפקידנו היא ליצור תשתית של יכולות בתוך השטח. גליליום מהווה נדבך נוסף על העשייה הקיימת בתוך מערכות החינוך ומביא איתו גמישות הפעלה, עשיה א-פורמאלית לתוך מערכת החינוך במרחב אשכול גליל מזרחי.

"סולם גליליום" הוא מודל הפעולה שלנו בקרב קהילות מורים ואנשי חינוך- במקומות בהם חסרה יכולת/ידע/ציוד אנחנו נכנסים לעבודה עם התלמידים ("מחליף"), במקומות בהם קיים כוח אדם אבל חסר ידע אנחנו נכנסים לעבודה עם התלמידים כ- modeling למורה ("מדגים"). במקומות בהם יש יכולת והבקשה היא להבאת יכולת/ידע מקצועי אנחנו מבצעים עבודה משותפת ("co") והשאיפה הינה שכמה שיותר מורים ואנשי חינוך יוכלו להעזר בגליליום, ובחיבורים שהשותפות מייצרת לתעשייה, לאקדמיה ולעולם המחקר, כגוף מלווה, תומך, משאיל תשתית פיזית או מיכשור וכגוף מייעץ.