מרכז אקדמי לנוער צפת

המרכז האקדמי לנוער- 'גליליום' צפת, ממוקם במכללת האקדמית צפת. המרכז פונה אל אוכלוסיית הילדים והנוער בצפת והיישובים סביבה, במטרה לקדם את לימודי המדעים והטכנולוגיה . מגוון חוגים ותכניות, מוצעים לבתי הספר יסודיים ועל יסודיים, גנים ומתנס"ים.

המרכז גם מציע ימי העשרה בתחום הרפואה לקבוצות תלמידים מכיתות ו'- יב' מכלל המרחב הגלילי, להתנסות במכללה בחקר במעבדות, חדרי סיעוד או פיזיותרפיה, בליווי מדריכים מהמרכז האקדמי לנוער שהנם סטודנטים או בעלי תואר בתחומי המדע.

נעם זומרפלד

בעלת תואר ראשון בביולוגיה ימית ותואר שני בחוג לזואולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. לאחר שסיימתי את עבודת המסטר באילת עבדתי כעוזרת מחקר במספר קבוצות החוקרות מגוון נושאים: מהנדסה גנטית בדגים ועד שמירה על חיות בר. בכל עיסוקיי תמיד חשבתי כיצד ניתן להנגיש את המדע לציבור ובייחוד- לילדים ונוער. מבחינתי גליליום זהו המקום בו אני יכולה לשלב את תחומי העניין שלי למען הדור הצעיר. כיום, אני רכזת הפעילות במרכז האקדמי לנוער במכללה.

נדין טריף

בעלת תואר הנדסאית כימיה וטכנולוגיה של מזון מהמכללה האקדמית תל חי. עבדתי כעוזרת מחקר במעבדות המזון וביוכימיה של מזון בתל חי וכן כעוזרת מחקר במעבדות זלצמן גרופ (SG) בקצרין.  אחראית על תפעול המעבדה במרכז האקדמי לנוער.

רז חיימזון

M.Sc. בביוטכנולוגיה, אחראי מעבדות רפואיות במכללה האקדמית צפת. עוזר הוראה בקורסי המעבדות, ומרצה לקורסי מעבדה בכימיה. אחראי על ניסויי המעבדה של המרכז האקדמי לנוער מבחינה מקצועית ובטיחותית.